Malta Öğrenci Vizesi 
Yurtdışı dil eğitiminde belki de en kolay vize alınabilecek ülke Malta'dır. Malta, AB üyesi bir ülke ve Schengen vize uygulamasına dahil olmuştur. Malta Vize başvuruları için Malta vize Kabul merkezine şahsen başvuru yapmak zorundasınız.www.dilokulubul.com danışmanınızın sizin için hazırladığı evraklarla, aracı kuruma randevu almadan,danışmanınızın belirteceği satlerde şahsen gitmelisiniz.

Malta Öğrenci Vizesi
Malta'ya kısa sureli (3 aya kadar) öğrenci vizesi başvurularınızda istenen evraklar ve yapmanız gerekenler aşağıda kısaca anlatılmıştır.Daha detaylı bilgi için lütfen www.dilokulubul.com danışmanınızla irtibata geçiniz.

Malta Vize Ücreti 
Malta kısa surely öğrenci vize ücreti 60 Euro dur.Ayrıca aracı kurum için alınacak olan ,İstanbul ve Ankara için 30 Euro, İzmir,Bursa,Gaziantep,Antalya,Bodrum ve Edirne için 40 Euro (KDV Dahil) hizmet harcı bulunmaktadır. Ücretler başvuru esnasında peşin olarak aracı kuruma başvuran tarafından ödenir.

Malta'da Çalışma İzni
Türk öğrencilerin Malta'da herhangi bir işte çalışması yasaktır. Kaldı ki, çok küçük bir ülke olan Malta'da kaçak olsa dahi bir işte çalışmak pek olası değildir. 

Vize Başvurusu İçin İstenen Belgeler
1- Danışmanlarınız tarafından doldurulacak vize başvuru formu,
2-Geçerli bir pasaport
3-Vize için 2 adet fotoğraf,
4-Nüfus Cüzdanı Sureti
5-Kalınacak ye rile ilgili detaylı bilgi ve belgeler
6-Uçak bileti rezarvasyonu,
7-Sağlık ve seyahat sigortası (www.dilokulubul.com danışmanlarınız tarafından yapılır.
8- Malta'daki  okuldan kabul belgesi; 
9- Masraflar öğrencinin ailesi veya sponsoru tarafından karşılanıyorsa sponsorun dilekçesi ,imza beyanı (noter onaylı), mesleğine göre (işverense Ticaret sicil gazetesi ,vergi levhası);
10- Çalışıyorsanız işvereninizden yazı, maaş bordrosu ve SSK bilgileri, emekliyseniz  emeklilik kimliğiniz ve emekli maaşınızı gösteren belge;
11- Banka yazısı, hesap cuzdan asılları veya fotokopisi, veya son2 aylık hesap ekstresi, Bankadan alınacak yazılarda imzası olan yetkilinin yetki sahibi olduğunu gösterir belge (İmza sirküleri).

İşlem Süresi 
Vize Başvuruları ortalama 10 gün içinde sonuçlanmaktadır.Ankara,İstanbul,İzmir,Eskişehir,Denizli deki eğitim danışmanlarımız tarafından Malta dil okullarına kayıt ve vize işlemleriniz ücretsiz yapılmaktadır.