Neden dilokulubul.com ?

Yurtdışı eğitimde avantajlar dünyasına hoşgeldiniz! Bir öğrenci, danışmanından ne ister? A)İhtiyacını karşılayacak her tür bilgi desteği
B) Bütçesine uygun ucuz ancak kaliteli dil okulu
C) Profesyonel Vize Danışmanlığı
D)Yurtdışındaki ofisleri aracılığıyla yerel destek
E)Hepsi Dilokulubul.com'u oluşturan 3 büyük gurubun çeyrek asıra yaklaşan tecrübesi ve profesyonel anlayışı, yurtdışında eğitime giden öğrencilere her zaman doğru ve dürüst danışmanlık hizmeti vermeyi gerektirir. Bu nedenle bizler, profesyonel bilgi birikimimizi, maddi kazanç korkusu gütmeden öğrencilerimize aktarmayı ilke edindik. Bu sayede, verdiğimiz dürüst ve doğru bilgi ile Türkiye'de Yurtdışı Eğitim Sektöründe uzun yıllardır lider bir pozisyona sahibiz.Dilokulubul.com'da özgürsünüz... Sitemizi baştan sona inceliyorsanız, herhangi bir dil okuluna gitmeniz için sizi ikna etmeye çalışmadığımızı göreceksiniz. Burada tamamen özgürsünüz, dil okullarını kendi kriterlerinize göre özgürce araştırıp kararınızı özgürce verebilirsiniz. Bu sitede her bilgiye net şekilde ulaşırsınız. Dil okullarına ödeyeceğiniz ücretin neleri içerdiğini, neye ne kadar ödediğinizi önceden net bir şekilde bilirsiniz. Daha sonra karşınıza hiç bir gizli ücret talebi çıkmaz. Ücretsiz danışmanlık hizmeti ve daha fazlası... Yurtdışında bir dil okulunda eğitim almak için okullarla defalarca yazışıp, gereksiz vize kuyruklarında çürümenize gerek yok. Dilokulubul.com danışmanları sizin adınıza tüm işlemleri gerçekleştiriyor. Üstelik bunlar için sizden hiç bir ek ücret talep etmiyoruz. Yurtdışındaki bir dil okuluna direkt veya acenta aracılığıyla başvuran diğer öğrencilerden farklı olarak size şu hizmetleri sunuyoruz:

 Dilokuluna doğrudan başvurmak ile dilokulubul.com aracılığıyla başvurmak arasında hiç bir ücret farkı yok. Okuldaki diğer öğrencilerden kesinlikle fazla ödemez, aksine toplu indirim anlaşmalarımız sayesinde her zaman daha azını ödersiniz.

 Dil okullarıyla bir sorunun çözümü veya sorunuzun yanıtlanması için defalarca yazışmanıza, faks ve telefon ücreti ödemenize gerek yok. Tüm bu işlemi sizin adınıza biz yapıyor, sorularınıza en kısa sürede yanıt veriyoruz.

 Vize işlemleri için profesyonel danışmanlık hizmeti alıyorsunuz. Eksik evrak yüzünden vizede red almıyor, tekrar tekrar vizeye başvurarak gereksiz vize kuyruklarında çürümüyorsunuz.

 Gideceğiniz ülkeye olası en düşük ücretlerle size uçak bileti temin ediyoruz. 

 Gideceğiniz ülkeye varışınızda sorunsuz bir şekilde havaalanında karşılanmanızı sağlıyoruz.

 Hizmetlerimiz sadece Türkiye ile sınırlı değil. Yurtdışında kaldığınız süre boyunca karşılaşacağınız her tür sorunun çözümünde İngiltere ve Amerika'daki ofislerimizi arayıp Türkçe bilen eğitim danışmanlarımızdan yardım isteyebilirsiniz.

Dilokulubul.com ayrıcalıkları saymakla bitmez. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için yapmanız gereken tek şey, gitmek istediğiniz dil okuluna dilokulubul.com üzerinden başvurmak.