Dilokulubul Hakkımızda

Birçok ülkede çok sayıda öğrenci dil öğrenmek için yurtdışı dil eğitimine başvurmaktadır. Bizler öğrenciler için dünyanın en iyi dil okullarında indirimli fiyatlarla dil öğrenme fırsatı sunmaktayız.

Özellikle yurtdışı eğitimi düşünen bütün öğrencilere yardımcı olmak amacı ile eğitim danışmanlığı Amerika, İngiltere, Avustralya, Kanada, Almanya gibi birçok ülkede burs programlarına yer vermeye çalışmaktadır.

Dilokulubul Uluslararası Kültürel Değişim Programı

Yurtdışı eğitimi ve kültürel değişim programları ile yılların vermiş olduğu deneyimi ile yüzlece öğrenciye hizmet vermektedir.

Dilokulubul İstanbul merkezli olmak üzere Türkiye'nin her yerindeki öğrenci adaylarına hem online hemde yüzyüze danışmanlık desteği sağlamaktadır. 

Dilokulubul  yurtdışı eğitim danışmanlık verdiği kaliteli hizmeti ile uluslararası eğitim kurumlarının da taktirini almış ve güvenini kazanmıştır. Her yıl yüzlece öğrenci Dilokulubul yurtdışı eğitim danışmanlığının kaliteli hizmetinden yaralanmaktadır.

Ayrıcalıklarımız sayesinde Türkiye’deki ofisimizde düşük ücretler ile yurtdışı dil eğitimi için öğrenci gönderme şansını yakalamış bulunmaktayız. Yurtdışı eğitimleri için sizleri de ofislimize mutlaka bekliyoruz. Ayrıntılı bilgi ve başvurularınız için sitemizi ziyaret edebilirisiniz.