Ücretsiz Danışmanlık Hizmetlerimiz

Ücretsiz Danışmanlık Hizmetlerimiz

Yurtdışı Eğitim Programlarına 
Dilokulubul ile Kayıt Olmanın Farkını Yaşayın!


Dilokulubul ; 

- Yurtdışındaki dil okulunun resmi ücretleri ve diğer zorunlu giderler (vize, uçak masrafı vs.) dışında sizden hiçbir şekilde danışmanlık ücreti talep etmez, tüm kayıt işlemlerinizi ücretsiz yürütür. 

- Yurtdışındaki dil okulu tarafından kendisine sağlanan özel indirimler sayesinde, size resmi ücretlerden daha ekonomik seçenekler sunar. 

- Vize başvuru işlemlerinizin doğru ve eksiksiz olabilmesi için, tüm tecrübesini size aktarır, vize başvuru dosyanızı hazırlar ve ücretsiz olarak destek sağlar. 

- Vize başvurusu için gerekli olan belgelerinizin, zamanında elinize ulaşması için tüm organizasyonu sizin adınıza yürütür. 

- Konaklama seçeneklerini sizinle birlikte değerlendirir, bütçe ve konfor ihtiyacınıza göre, size en uygun konaklama seçeneklerini sunar. 

- İsteğinize bağlı olarak havaalanı karşılama-uğurlama ve transfer organizasyonunuzu yapar. 

- Sağlık sigortası ihtiyaçlarınız için size teklif sunar. 

- Gideceğiniz ülkeye kolay uyum sağlayabilmeniz için, yurtdışına gitmeden önce size uyum eğitimi verir. Bu eğitimler sayesinde, yurtdışında ihtiyacınız olan tüm bilgiler size yazılı ve sözlü olarak aktarılır. 

- Mevcut şartlar dahilinde, en ekonomik uçak bileti organizasyonunu sizin adınıza yapar. 

- Eğitim süreniz boyunca yurtiçi ve yurtdışı ofisleri ile, ihtiyaç duyduğunuz her zaman size hizmet vermeye devam eder. Akademik gelişim, konaklama veya kurs değişikliği, kültürel uyum problemleri gibi konularda sürekli sizinle irtibat halinde olur.

- Yurtdışında karşılaşılan tüm problemlerde sizin yanınızdadır. Acil destek hatlarımız ile Türkçe bilen danışmanlarınıza her zaman ulaşabilirsiniz.
 

Dilokulubul’de öğrenci hizmetleri neden ücretsiz? 
Yurtdışındaki dil okulları, öğrencilerini yetkili acentelerine başvurmaları için teşvik etmektedir. Bunun 2 önemli nedeni vardır: Öğrencilerin sorunsuz vize alabilmesini sağlamak ve kayıt işlemlerini hızlandırmak. Yurtdışındaki yüzlerce kuruluşun Türkiye’deki resmi acentesi olan Dilokulubul, sunduğu hizmetler için temsil ettiği dil okullarından maddi destek almakta ve öğrencilerden hiç bir ekstra ücret talep etmemektedir.