Dil Okulu Bul Ücretsiz Danışmanlık Hizmetleri Nelerdir?

Dil Okulu Bul Ücretsiz Danışmanlık Hizmetleri Nelerdir?

Yurtdışında Eğitimlerinizi Dilokulubul aracılığında edinerek alanında uzman okullara erişim sağlayabilirsiniz!

  • Yurtdışında tercih edeceğiniz dil okullarının resmi bir şekilde belirtilen ücretleri ile zorunlu giderler yani uçak ve vize maliyetleri dışında herhangi bir danışmanlık ücreti talep etmemektedir. Kayıt işlemlerinizin tamamı ücretsiz olarak yürütülmektedir.
  • Yurtdışı dil okulları tarafından Dilokulubul’un kendisine sağlanmakta olan özel indirimler ile sizlerde resmi ücretlerin dışında daha makul maliyetler ödeyerek dil hakimiyetinizi geliştirebilirsiniz.
  • Yurtdışı dil okullarında eğitim alabilmek için işlemlerinizi zamanında gerçekleştirmeniz de ve eksiksiz yürütmenizde alanında uzman kişilerin yardımına ihtiyacınız olabilir. İşte tam bu noktada yurtdışı deneyimi olan ve yıllardır süregelen soru ve sorunlara pratik çözümler sunan danışmanlarımızdan destek talebinde bulunabilirsiniz.
  • Vize başvuru işlemlerinizde hem doğru hem de eksiksiz bir sürece dahil olabilmek adına Dilokulubul iletişim kanallarımızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.
  • Dil Okulu Bul aynı zamanda vize başvuru işlemleri için gerekli olan belgeleri sizin adınıza eksiksiz bir şekilde yürütmektedir.
  • Tarafınızdan gelen talepler doğrultusunda havaalanında karşılama ve uğurlama ile transfer organizasyonlarıda tarafımızca yürütülebilmektedir.
  • Sağlık sigortası ihtiyaçlarınız için size özel teklifler sunulabilmektedir.
  • Dil okulu için tercih ettiğiniz ülkede uyum problemi yaşamamanız adına, yurtdışına gitmeden evvel uyum eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimler ışığında yurtdışında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgiler hem yazılı hem de sözlü olarak sizlere sunulmaktadır.
  • Yurtdışında eğitim sürecinde iken karşı karşıya kalacağınız tüm problemlerde acil destek hatlarımız ve Türkçe bilen danışmanlarımız sorunları ortadan kaldırma- çözüme kavuşturma adına sizlerin yanında olmaktadır.

Yurtdışı eğitimlerinizi alanında uzman bir merkez aracılığında gidermek ve süreci en verimli şekilde gerçekleştirmek istiyor iseniz sizlerde tercihlerinizi Dilokulubul’dan yana kullanabilirsiniz.

Öğrenci Hizmetleri Dilokulubul’da Neden Ücretsizdir?
Yurtdışındaki dil okulları, öğrencilerini yetkili acentelerine başvurmaları için teşvik etmektedir. Bunun 2 önemli nedeni vardır: Öğrencilerin sorunsuz vize alabilmesini sağlamak ve kayıt işlemlerini hızlandırmak. Yurtdışındaki yüzlerce kuruluşun Türkiye’deki resmi acentesi olan Dilokulubul, sunduğu hizmetler için temsil ettiği dil okullarından maddi destek almakta ve öğrencilerden hiç bir ekstra ücret talep etmemektedir.